Arredo Plast Group

a.b.m. Italia SpA je součástí velké skupiny Arredo Plast Group, která je složena ze společností působích v různých odvětvích. Společnost byla založena v roce 1972 a jejím současným ředitelem je pan Giovanni Pagotto.

Specializací společnosti a.b.m. Italia SpA je výroba a návrh řešení týkajících se organizace vnitřního prostoru a práce. V současné době jsou její produkty děleny do dvou obchodních značek:

KIS – produkty a organizační řešení určené pro domácnosti, které se vyznačují důrazem na detail, chytrá řešení a v neposlední řadě italským designem. Značka se snaží reflektovat potřeby zákazníků a těmto přizpůsobovat svou výrobní řadu

AP medical – značka výrobků určených pro profesionální použití v nemocnicích a lékařských zařízeních. Více než 30 let zkušeností v oboru, důraz na nejvyšší kvalitu a potřebné certifikace zaručují, že tato značka je tou správnou volbou pro profesionály.

Arredo Plast SpA Group je lídrem v oboru vstřikování plastů už celých 40 let. V současnosti je výrobní a obchodní skupinou, která působí na trzích po celém světě.